Skip to content Skip to footer

SEO

Ви вже маєте власний крутий сайт, але він чомусь не приносить бажаних результатів? Вашим порталом цікавиться занадто мало користувачів? Або ж Ви просто хочете підвищити рівень відвідуваності вашого ресурсу і не знаєте, як це зробити? Відділ SEO-просування сайтів компанії Krasnyk Studio точно знає відповіді на ці і багато подібних запитань і з легкістю допоможе Вам з їх вирішенням.

Оптимізація — це...

Пошукова оптимізація включає в себе цілий комплекс дій, спрямованих на підняття рейтингу Вашого ресурсу у результатах видачі пошукових систем. Кількість відвідувань сторінки зазвичай напряму залежить від позиції сайту – чим вищий щабель він буде займати, тим більшу кількість переглядів та кліків він отримає. Тому фахівці нашої студії розробили комплекс заходів, які швидко покращують рейтинг веб-сайту та підвищать ефективність його функціонування. До нього, окрім іншого, входять розміщення реклами, посилань на ресурс та тематичних статей:

  • на сайтах новин і інформаційних порталах;
  • в каталогах статей;
  • в твіттер аккаунтах;
  • реєстрація сайту в каталогах сайтів;
  • реєстрація на трастових сайтах і т.д.
Внутрішня оптимізація сайту

Ще одним з основних етапів SEO є проведення внутрішньої оптимізації сайту. Це процес вдосконалення та покращення сайту зсередини, спрямований на максимальну релевантність контенту запитам пошукових систем. Для цього на основі аналізу даних менеджери підбирають ключові слова, формують семантичне ядро сайту та впорядковують його структуру. Також прописуються коди, теги та багато інших деталей, які значно підвищують дієвість сторінки.

Проведення такого обсягу роботи завжди приносить позитивні результати, тому SEO-оптимізація стане саме тим інструментом, що допоможе Вам перевершити конкурентів, збільшити обсяги продаж та кількість клієнтів, набути широкої популярності та багато іншого.  Весь комплекс дій спеціалісти Krasnyk Studio проводять у максимально стислі терміни та з урахуванням специфіки веб-сайту, тому досягнення поставленої мети не змусить на себе чекати.

 

Замовити аудит сайту