Skip to content Skip to footer
Про нас

Комплексні рішення для Вашого бізнесу. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

ММи це колектив висококваліфікованих спеціалістів з величезним досвідом. За весь час існування нами було розроблено та втілено у життя більше 300 успішних проектів. Ми завжди шукаємо комплексні рішення для просування Вашого бізнесу та використовуємо індивідуальний підхід до кожного замовника.

ММи знаходимо індивідуальний підхід до кожного свого замовника, буквально проживаючи з ним всі етапи творення проекту. Кожен створений нами проект — плід старанної творчої праці. Тому звернувшись до Krasnyk Studio Ви отримуєте не просто готове рішення, а витвір креативної думки, який стане втіленням Ваших бажань.

2008
2010
2014
2019

Відгуки

Дякую за суперпрофесійний сервіс та допомогу. На сайті перестала працювати форма зворотнього відгуку. Проблема була вирішена протягом години. Рекомендую Krasnyk Studio.

Ігор Гайда

Леоклінік

Працюємо з Krasnykstudio з 2013 року. Задоволені швидкістю та якістю розробки бредингу, який залишається актуальним досить тривало.

Галина Макух

Leogene

Більше 6 років співпрацюю з цією компанією. Задоволена на всі 100% роботою хлопців. Завжди вислухають,порадять як краще,адекватні ціни. Раджу!!!!!

Анна Литвин

Mon Chery

Не один раз звертались за послугами веб розробки і завжди були задоволені підходом до роботи, відповідальністю та якістю продукту.

Юрій Юрієвич

Перша Торгова Компанія
Наші клієнти