«Krasnyk Studio» у якості допомоги дітям хворим на муковісцидоз створила сайт для благодійного фонду «ДЗВІН» на безоплатній основі.
«Krasnyk Studio» допомагає фонду «ДЗВІН» з ідеями щодо розробки та просування проектів фонду. У подальшому «Krasnyk Studio» розробили дуже презентаційний та багатофункціональний сайт, який отримав одобрення як серед фахівців в Україні так і за кордоном. Таким чином, «Krasnyk Studio» – це компанія, якій можна довірити проекти різного рівня складності та різного бюджету і з, якою приємно та надійно працювати впродовж багатьох років.
З компанією «Krasnyk Studio» працюємо від часу створення Леоген. На початку у «Krasnyk Studio» ми замовили інформаційний сайт, далі з розвитком проекту замовляли розробку логотипу, брендбукінгу та більш презентаційного сайту.
Співробітники «Krasnyk Studio» до роботи підходять дуже творчо, завжди розробляють та пропонують для вибору декілька різних рішень, використовуючи неординарні підходи. У процесі співпраці складається враження, що «Krasnyk Studio» є не виконавцями проекту, а дуже зацікавленими у найкращому виконанні замовниками. Слід наголосити на пунктуальності та виконавчості співробітників «Krasnyk Studio». Розробки сайту на різних етапах відбувалася із мінімальним за діянням замовників. Співробітники «Krasnyk Studio» вникають в суть кожного проекту, який розробляють, самі пропонують ідеї, що дозволяє мінімально витрачати час самого замовника.
«Krasnyk Studio» це компанія у якій за приємливу ціну можна отримати послуги найвищого рівня.
Раджу усім хто зацікавлений розвивати власний проект у якості партнера, який виконуватиме усі складові роботи щодо його презентації та просування в Інтернет- просторі обирати «Krasnyk Studio»
Від співпраці з даною веб-студією ми получили лише позитивні емоціі.
Вони справжні професіонали, які завжди готові допомогти і терпляче виконують усі побажання протягом процесу розробки.
До співпраці з ними у нас було безліч невдалих спроб розробки сайту з іншими компаніями , однак лише компанія Krasnyk Studio зуміла створити нам чудовий, презентабельний сайт, яким можна пишатися.
Після співпраці з компанією рекомендуємо іх усім знайомим, в тому числі і нашим клієнтам , які потребують допомоги професійних веб-дизайнерів.
KrasnykStudio одна з небагатьох компаній на Україні по розробці сайтів та веб дизайну, яка дійсно вміє працювати з замовниками. Приємна ціна та професіоналізм команди, а також вміння чітко поставити цілі відносно завдань клієнта та зрозуміти їх – чи не найбільша її перевага. Не доводиться по 5 раз повторяти. Всі побажання виконуються одразу.
Слід підкреслити ще одну рису – компанія завжди розвивається та використовує останні тенденції в розробці сайтів, а виконана робота завжди вища за її вартість.
Skip to toolbar